یک گاو صندوق مناسب چگونه باید باشد؟

حفاظت از اسناد، مدارک و اشیای باارزش» گاوصندوق‌ها دقیقا با این هدف پا به دنیای ما انسان‌ها گذاشته‌اند! سال‌ها از تولدشان می‌گذرد و هنوز سرسختانه به وظیفه‌ای كه به‌عهده گرفته‌اند عمل می‌كنند؛ وظیفه نه چندان راحتی كه آنها را به كانون توجه تبدیل كرده و باعث شده هر از‌گاهی به‌خاطر تلاش سارقان برای رمزگشایی و سرقت از آنها، اسمی از این جعبه‌های فولادی سنگین در صفحه حوادث روزنامه‌ها برده شود.

ادامه مطلب

آشنایی و نحوه انتخاب سیستم های امنیت خانگی

 سیستم امنیتی خانگی حتی برای منازل واقع در محله هایی که نگهبان دارند نیز ضروری است. صرف سکونت در منطقه ای بدون جرم به معنی امنیت منزل شما نیست. یکی از مطمئن ترین راه های حراست از خانه، نصب یک سیستم امنیتی است.

سیستم های امنیت خانگی به دو گروه تقسیم بندی می شود:

ادامه مطلب

افزایش امنیت خانه

دزدها همیشه بی صدا و آرام می آیند و دارایی های ما را می برند. معمولا هم از دست پلیس کاری برنمی آید؛ نه اینکه پلیس ها کارآمد نباشند، فقط به دلیل اینکه در ایده آل ترین شرایط هم تمام آن چیزی که از دست ما رفته، یک جورهایی در بازار فروخته شده و چند ماه حبس برای کسی که مثلا انگشتر یادگاری مادربزرگ را که هیچ جایگزینی ندارد برده، هیچ فایده ای ندارد. برای همین پیشگیری بهتر از درمان است پس توصیه های زیر را بخوانید.

ادامه مطلب

روش های افزایش امنیت منزل پیش از مسافرت

زمانی كه به روش‌های جلوگیری سرقت از منزل می‌اندیشیم، فاكتورهای مهمی ‌وجود دارند كه باید به آنها توجه شود. زمانی كه سارقان دست به كار می‌شوند، بهترین زمان برای سرقت در طول روز است كه بیشتر افراد عمدتاً سر كار هستند. طبق آمار موجود، ‌نزدیك به 40 درصد سرقت‌ها از نوع جبری نیستند. این بدین معناست كه سارقان توانسته‌اند با راه رفتن، بالا رفتن یا سینه‌خیز به راحتی و مانند آنكه مالك كلید در را جا گذاشته باشد، وارد منازل شوند.

ادامه مطلب

تماس با ما

info[at]saimo.ir